Magdalena Zybowska – autorka wielu wierszy

Magdalena Zybowska – urodziła się 28.03.1978 roku w Krakowie, gdzie mieszka do dzisiaj. Jest szczęśliwą mamą trzech cudownych synów, którzy są jej dumą i sensem życia. W wierszach wyraża siebie i swoje emocje. Pisze z potrzeby serca o życiowych doświadczeniach zbieranych latami.

Należy do wielu grup poetyckich, w których dzieli się swoją twórczością. Jej wiersze można również znaleźć w kilku antologiach i na autorskiej stronie facebooka „KOKON poezja sercem pisana”. W 2018 roku wydała dwa autorskie tomiki poezji „Kokon” i „Kokon – rozbita powłoka”.

Od kilku lat współtworzy nagrania radiowe w ramach audycji poetyckich „Pióro Feniksa”, gdzie prezentowane są wiersze i ich autorzy. Była też gospodynią programu publicystycznego „W odcieniach słów”. Obecnie prowadzi autorską audycję „Kolejność myśli wewnętrznych” we własnej stacji „Radio MagMa”. Współorganizowała spotkania „Audycje Poetyckie LIVE”, m.in.: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Kaliszu i Kutnie.

W kwietniu 2024 r., wraz z prowadzącym audycje, Mariuszem Głąbem, wyruszyła w liryczną podróż po Polsce, z cyklem audycji „Odyseja Poetycka”, na nagrania spotkań z lokalnymi z autorami wierszy.

SENS MARZEŃ

Leżą głęboko schowane
zapomniane marzenia

Odkurzyć je
iść ich śladem

Obudzić stracony
sens spełnienia

Odnaleźć szyfr ukryty
w minionych dniach

Tchnąć myśl
na lepsze chwile

Jak ptak szybować
po błękicie nieba

Jednym ruchem wskoczyć
na właściwy tor

Gość Alicji Stępniewskiej –Nawaratne
w Saloniku Literackim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *